Zbiorniki na wodę

Autoryzowane firmy wykonawcze w poszczególnych województwach -
informacja dostępna u regionalnych doradców techniczno-handlowych Roth lub w biurze Roth Polska Sp. z o.o. 
tel. 68 320-20-72.


Regionalni doradcy techniczno-handlowi:

Wojciech Adamowicz
tel. +48 601 878 913 • e-mail: Wojciech.Adamowicz@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Wrocław, Opole, Jelenia Góra, Legnica, Zielona Góra.

Tomasz Hoffmann
tel. +48 607 795 542 • e-mail: Tomasz.Hoffmann@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Poznań, Leszno, Konin, Kalisz, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Gorzów Wlkp.

Błażej Guła
tel. +48 669 616 184 • e-mail: Blazej.Gula@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Bielsko-Biała, Rybnik, Katowice, Częstochowa.

Rafał Łania
tel. +48 601 145 359 • e-mail: Rafal.Lania@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Szczecin, Świnoujście, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdańsk/Gdynia, Elbląg, Olsztyn.

Norbert Kozłowski
tel. +48 603 584 512 • e-mail: Norbert.Kozlowski@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Kielce, Radom, Lublin, Chełm, Zamość, Przemyśl, Krosno, Rzeszów, Biała Podlaska.

Daniel Staniucha
tel. +48 509 496 064 • e-mail: Daniel.Staniucha@roth-polska.com
Osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami z następujących miast oraz ich okolic:
Warszawa, Łódź, Piotrków Tryb., Włocławek, Płock, Skierniewice, Siedlce, Białystok, Suwałki.